v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Prodám kazetový magnetofon PANASONIC z roku 1975. Napájení ze sítě 230V nebo baterie, černé barvy, dobrý stav – funkční. Cena 400,-Kč. Tel.: 777 643 676

Cena: 400 ,-Kč

Číslo inzerátu:  426067
Vloženo:  07. 11. 2011
Změněno:  07. 11. 2011
Druh:  nabídka
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Nový Jičín
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  František Pavlík
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Nový Jičín
Telefon:  777643676
Další inzeráty od inzerenta >>

Prodám kazetový magnetofonPANASONIC - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Hifi vez Universum
Jak nova málo hrana . Má 3 cd a mp3 přehrávaní.
Hifi věže, audio 2 000,-
Technic SH-EH60
Prodam Hifi věž Technics SH-EH60.Stav perfekt jako nová málo použitá vše funguje.Má 5x CD,2XDEK,EQVALIZER, TUNER,ZES.A DÁLKOVE OVLÁDÁNÍ.ZA 4000,-
Hifi věže, audio 4 000,-
Kabel Cinch Y KabelDirekt
Značka: KabelDirekt Kabel Cinch Y KabelDirekt černý - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 - Detailní stav: bez poškození - Vizuální stav: výborný Délka kabelu [cm]: 100 Konektory: cinch Y Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 99,-
Koaxiální kabel 10 m
Značka: KabelDirekt Koaxiální kabel KabelDirekt 1023 10 m - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 Délka kabelu [cm]: 1000 Konektory: cinch F Vhodný pro digitální a analogový příjem signálů z kabelové sítě. Ideální pro všechna zařízení s připojením typu F, např.přijímač, SAT zařízení a set top boxy. Úhlové konektory umožňují připojení kabelu i v úzkých prostorech Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 190,-
Audio kabel KabelDirekt
Značka: KabelDirekt Audio kabel KabelDirekt 2 m - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 - Detailní stav: bez poškození - Vizuální stav: výborný Délka kabelu [cm]: 200 Konektory: jack F 3,5 mm Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 99,-
Audio kabel KabelDirekt
Značka: KabelDirekt Audio kabel KabelDirekt aux jack 3,5 mm 2 m - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 - Kompletní: ano - Detailní stav: nepoškozené, nepoužité Délka kabelu [cm]: 200 Konektory: jack M 3,5 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 99,-
Redukce JSAUX
Značka: JSAUX Redukce JSAUX USB-C na jack 3,5 mm F - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 Délka kabelu [cm]: 18 Konektory: jack F 3,5 mm Redukce USB-C na 3,5 mm jack s čipem Conexant Smart DAC převádí digitální zvukové signály na analogové zvukové signály a udržuje původní kvalitu zvuku vašich sluchátek Funkce potlačení šumu a vysoká interference způsobují nejlepší zážitek z poslechu Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 172,-
Adaptér do auta AIV
Značka: AIV Adaptér do auta AIV 630501 - Známky používání: ano - Funkční: nelze otestovat - Počet ks v balení: 1 - Detailní stav: bez poškození Umožňuje připojení reproduktoru k autorádiu Konektory: reproduktorový Rozměry: 5 x 3 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 158,-
Kabel s adaptérem
Značka: Kabel Direkt Kabel s adaptérem Kabel Direkt 526 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Počet ks v balení: 1 - Vizuální stav: výborný, bez poškození Délka kabelu [cm]: 15.2 Konektory: jack M 3,5 mm KabelDirekt 0,2m adaptérový kabel 2 cinch zásuvka do 3,5mm zástrčky Kompatibilní se všemi 3,5mm a cinch kabely Barva: čená Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 99,-
Optický kabel CABLEDECONN
Značka: CABLEDECONN Optický kabel CABLEDECONN T0109 - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - Detailní stav: bez poškození - Kompletní: ano Délka kabelu [cm]: 1500 CableDeconn DP 1.4 optický kabel, který vám může přinést extrémní zážitek z videa s vysokým rozlišení Podporuje rozlišení videa až 8 K 7680 x 4320 při 60 Hz a přenáší HD video a audio z počítače na displej, ideální pro domácí kino, hry, kanceláře, zážitek z VR nebo rozšíření pracovní stanice Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 1 264,-
Optický kabel KabelDirekt
Značka: KabelDirekt Optický kabel KabelDirekt 383 Pro Series - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - Počet ks v balení: 1 - Detailní stav: bez poškození - Kompletní: ano Délka kabelu [cm]: 200 Konektory: jack M 3,5 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 99,-
Koaxiální kabel
Značka: KabelDirekt Koaxiální kabel KabelDirekt 1019 - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. - Počet ks v balení: 1 - Kompletní: ano - Vizuální stav: výborný, bez poškození Délka kabelu [cm]: 200 Digitální koaxiální audio video kabel / satelitní kabel 1 x 90 ° úhlový (Coax F Pin na F Pin, satelitní televize, kabelový modem, HDTV, DVB-T2, DVB-C, DVB-S) PRO Series  SAT KABEL: Kabel SAT KabelDirekt s úhlovým konektorem je vhodný pro digitální a analogový příjem signálů z kabelové sítě. Ideální pro všechna zařízení s připojením typu F, např. přijímač, SAT zařízení a set top boxy. Úhlové konektory umožňují připojení kabelu i ve stísněných prostorech. Dvojitý stínící materiál s vysokou hustotou (hliník Mylar + opletení) pro dokonalý poměr mezi stíněním a flexibilitou. Tím je dosaženo vynikajícího stínění pro dokonalý příjem, bez mechanického nárazu na zásuvky vašeho zařízení a snadné instalace. Stíněný celokovový konektor poskytuje dokonalý přechod stínění. Materiál: kov, plast Počet Ks: 1 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 153,-
Audio kabel Elgato
Značka: Elgato Audio kabel Elgato 2GC309904002 - Známky používání: ne - Bez poškození - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat." Konektory: jack M 3,5 mm, jack F 3,5 mm Připojuje se přímo k řadiči PS4 nebo Xbox One. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 254,-
Audio adaptér Marmitek
Značka: Marmitek Audio adaptér Marmitek 8199 - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: bez poškození - Kompletní: ano Délka kabelu [cm]: 70 Konektory: jack M 3,5 mm Streamuje zvuk z televizoru například do vašich sluchátek Ideální pro seniory a sluchově postižené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hifi věže, audio 505,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: