v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Značka: ODYS
Sluchátka do uší ODYS černá


- Známky používání: ano

- Funkční: ano

- Detailní stav: bez poškozeníMikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Barva: černá

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.

Cena: 47 ,-Kč

Číslo inzerátu:  871001
Vloženo:  05. 12. 2018
Změněno:  21. 03. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  494 900 127
Www:  Sluchátka do uší ODYS
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Sluchátka do uší ODYS

Sluchátka do uší ODYS - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Sluchátka Panasonic černá
Značka: Panasonic Sluchátka do uší Panasonic Ergofit RP-HJE125 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: originálně zabalené, bez poškození Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: RP-HJE125 Délka kabelu [cm]: 110 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 106,-
Sluchátka za uši Philips
Značka: Philips Sluchátka za uši Philips černá - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození, znečištěné Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Neuvedeno Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 139,-
Sluchátka s mikrofonem
Značka: Sigma Sluchátka s mikrofonem Sigma stříbrná - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: vizuálně poškozené - chybí polštářky Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ano Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Sigma Délka kabelu [cm]: 400 Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 47,-
Sluchátka do uší Acer
Značka: Acer Sluchátka do uší Acer šedá - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození - Součástí balení: šňůrka na krk Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ano Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Barva: šedá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 47,-
Sluchátka American Way
Značka: American Way Sluchátka s mikrofonem American Way - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: vizuálně poškozené naušníky Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ano Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 75,-
Náhlavní sluchátka Marley
Značka: Marley Náhlavní sluchátka Marley růžová - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození - Součástí balení: pouzdro Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: MARLEY Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 275,-
Beyerdynamic 911674 DT1 S
Značka: Beyerdynamic Sluchátko za ucho Beyerdynamic 911674 DT 1 S - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: originálně zabalené, bez poškození Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Beyerdynamic DT 1 S Délka kabelu [cm]: 90 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 102,-
ZTE HMZ6-MU5-VF
Značka: ZTE Handsfree ZTE HMZ6-MU5-VF - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: bez poškození Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: microUSB Model: HMZ6-MU5-VF Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 66,-
Trust 751B 5.1 Silverline
Značka: Trust Sluchátka Trust 751B 5.1 Silverline Headset - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: čisté, lehce odřené Model: 751B 5.1 Silverline Headset Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ano Přenos signálu: kabelový Konektor: cinch (RCA), redukce na 3,5mm jack Délka kabelu [cm]: 250 Možnost přepínání mezi 5.1 a 2.1-kanálovým módem Frekvenční rozsah: 20Hz až 20KHz Citlivost: 106dB Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 352,-
Philips SHB4000
Značka: Philips Bezdrátová sluchátka Philips SHB4000 - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození - 1x molitan a datový/nabíjecí micro USB kabel nejsou součástí blaení Konstrukce: přes hlavu (náhlavní) Kmitočet min: 20 Hz Kmitočet max: 20000 Hz Konektor: 3,5 mm Jack Typ sluchátek: uzavřená Hmotnost: 71 g Sluchátka s mikrofonem: ne Velikost měniče: 32 mm Přenos signálu: bezdrátová Sluchátka s ovládáním hlasitosti: ano Účel: k mobilním telefonům Doba přehrávání: 9 hodin Sluchátka s Bluetooth: ano Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 308,-
Sluchátka SilverCrest
Značka: SilverCrest Sluchátka do uší SilverCrest šedá - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: znečištěné - Součástí balení: obal na sluchátka Mikrofon: ne Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Neuveden Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 47,-
Philips SHE4205WT
Značka: Philips Sluchátka do uší Philips Hyprlite SHE4205WT - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: originálně zabalené Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Vhodné pro sport: ano Typ přenosu: kabelový Typ konektoru: jack 3.5mm Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu Mikrofon: ano Délka přívodního kabelu (m): 1.2 Kmitočtový rozsah od (Hz): 9 Kmitočtový rozsah do (Hz): 23000 Citlivost (dB): 105 Impedance (ohm): 16 Akustický systém: otevřený Odnímatelný kabel: ne Přijmutí hovoru: ano Noise Cancelling: ne Provedení výrobku: bílá barva Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 347,-
Philips SHM7410
Značka: Philips Náhlavní sluchátka Philips SHM7410 - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ano Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: SHM7410 Délka kabelu [cm]: 310 Frekvence: 20 - 20000Hz Citlivost: 106dB Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 260,-
Sluchátka do uší černá
Sluchátka do uší s mikrofonem kabel 120 cm - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození Mikrofon: ano Možnost ovládání hlasitosti: ne Přenos signálu: kabelový Konektor: 3,5 mm jack Model: Neuveden Délka kabelu [cm]: 120 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Sluchátka 63,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: